Про підприємство

Державне авіаційне підприємство «Україна» – українська авіакомпанія, заснована в 1997 році для обслуговування вищого керівництва держави. Підпорядкована Державному управлінню справами.

Основні види діяльності:
1) Організація, забезпечення та виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищихпосадових осіб та офіційних делегацій України і інших держав у межах України та за її межами.
2) Забезпечення стандартизованого рівня безпеки польотів, авіаційної та пожежної безпеки, охорониповітряних суден і пасажирів згідно з вимогами нормативних документів, у взаємодії з відповіднимипідрозділами зацікавлених міністерств, установ та відомств України.
3) Здійснення перевезень пасажирів, пошти та вантажу повітряними суднами приписного парку на внутрішніх і міжнародних авіалініях, з виконанням комерційного обслуговування пасажирів перед вильотом і після прильоту, а також надання додаткових послуг пасажирам на борту літака.
4) Надання заявленого переліку послуг пасажирам і замовникам перед вильотом, під час польоту і після польоту;
5) Виконання комплексу робіт з впровадження в експлуатацію нових типів повітряних суден, спеціальної техніки, обладнання, технологій тощо.
6) Організація бортового харчування.
7) Здійснення, за необхідності, інженерного супроводу експлуатації всіх типів повітряних суден приписного парку і повітряних суден сторонніх підприємств, установ і організацій.
8) Медичне обслуговування працівників підприємства, у т.ч. проведення медичної сертифікації льотного і льотно-підйомного складу.
9) Виконання комплексу робіт з матеріально-технічного забезпечення виробничої діяльності підприємства.
10) Експлуатація власних та орендованих будівель, споруд та відповідних інженерних мереж.

ДАП “Україна” не виконує регулярні авіаперевезення, а виключно рейси за замовленням (чартерні).